Зволожувач повітря Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-F628S UV 5L

Код: 280996
0 / 5
Зволожувач повітря Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-F628S UV 5L
Зволожувач повітря Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-F628S UV 5LЗволожувач повітря Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-F628S UV 5LЗволожувач повітря Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-F628S UV 5LЗволожувач повітря Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-F628S UV 5L
1/4
0 / 5
Купуй
Немає в наявності
Рекомендована площа приміщення (м2)25
Об'єм резервуара для води (л)5
Рівень шуму35 дБ
Потужність25 Вт
Основний колірБілий
Особливості зволожувачаЗнезараження води (ульрафіолет), Наявність дисплею
Працює з мобільним додаткомНі
Усі характеристики

Xiaomi Deerma Humidifier - компактний зволожувач, який дозволить створити сприятливий мікроклімат у приміщенні. Може розміщуватися в офісі, біля ліжка та у місці відпочинку. Розпилює воду у вигляді водяного пару, що благотворно впливає на людину, стан її шкіри та загального самопочуття. 

Ємність із водою може помістити 5 л рідини, працює зволожувач без зайвого шуму та із високою пропускною здатністю. Може виконувати роль і зволожувача, і ароматизатора повітря.

DEM-F628S UV здатний відстежувати вологість і температуру навколишнього середовища. Розумні алгоритми пристрою, забезпечує підтримку оптимального діапазону рівня вологості і припиняє процес зволоження, коли цей оптимальний показник досягнутий.

Конструкція гаджета проста, його легко розібрати та наповнити наново водою. Підходить для зволоження повітря у приміщенні площею до 25 м².  

Виглядає лаконічно та універсально, тому стане природною частиною будь-якого інтер'єру. Може використовуватися в офісі, вдома та усюди, де потрібно підтримувати сприятливу атмосферу для людини.

Показати більше

Xiaomi DEERMA Humidifier

Компактний зволожувач повітря  

Особливості:
- ультрафіолетове знезараження води;
- розрахований на 5 л рідини;
- відстеження температури та вологості приміщення.    

Безпечна робота 

Завдяки ультрафіолетовому знезараженню води, Xiaomi DEERMA Humidifier забезпечує не тільки зволожене, а й очищене від шкідливих бактерій повітря. Стерилізація води відбувається перед перетворенням її у пару.    

Все під контролем

Xiaomi DEERMA Humidifier здатний відстежувати вологість і температуру навколишнього середовища. Розумні алгоритми пристрою, забезпечує підтримку оптимального діапазону рівня вологості і припиняє процес зволоження, коли цей оптимальний показник досягнутий.   

Продумана конструкція 

Під дією ультразвукових коливань Xiaomi DEERMA Humidifier розбиває частинки води, забезпечуючи дрібнодисперсне розпорошення. Завдяки цьому розмір частинок води настільки малий, що може легко зволожувати шкіру та волосся, забезпечувати легке дихання та запобігати захворювання дихальних шляхів.     

Самостійний гаджет 

Завдяки можливості налаштувати таймер на 12 годин, зволожувач можна залишати на самостійну роботу. Ви прийдете додому з роботи, а повітря вже буде очищене та зволожене. Також, пристрій може працювати вночі (щоб дисплей не заважав світлом, його можна вимкнути, затиснувши кнопку таймера).  

Для зволоженого повітря

Ємність із водою може помістити 5 л рідини, працює зволожувач без зайвого шуму та із високою пропускною здатністю. Може виконувати роль і зволожувача, і ароматизатора повітря (спеціальний відсік призначений для додавання ароматизованих олій).  

 • Виробник:Xiaomi
 • Код виробника:DEM-F628S
 • Тип зволожувача:Ультразвуковий
 • Функції зволожувача:Зволоження
 • Особливості зволожувача:Знезараження води (ульрафіолет), Наявність дисплею
 • Тип управління:Механічний
 • Витрати води (г/год):280
 • Рекомендована площа приміщення (м2):25
 • Об'єм резервуара для води (л):5
 • Розумний пристрій:Ні
 • Працює з мобільним додатком:Ні
 • Рівень шуму:35 дБ
 • Тип живлення:Живлення від 220 В
 • Потужність:25 Вт
 • Основний колір:Білий
 • Матеріал:Пластик
 • Розмір:345 х 190 х 190 мм
 • Вага:1.2 кг
Китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії допомагає... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?