Відеокарта ASUS RTX 2060 Super Rog Strix Evo (ROG-STRIX-RTX2060S-8G-EVO-GAMING)

Код: 276555
0 / 5
Відеокарта ASUS RTX 2060 Super Rog Strix Evo (ROG-STRIX-RTX2060S-8G-EVO-GAMING)
Відеокарта ASUS RTX 2060 Super Rog Strix Evo (ROG-STRIX-RTX2060S-8G-EVO-GAMING)Відеокарта ASUS RTX 2060 Super Rog Strix Evo (ROG-STRIX-RTX2060S-8G-EVO-GAMING)
1/2
Виробник відеоадаптеруNvidia
Об’єм відеопам’яті8 ГБ
Розрядність процесора256 bit
Тип відеопам’ятіGDDR6
0 / 5
Виробник відеоадаптеруNvidia
Серія відеокартиGeForce RTX 2060 SUPER
Об’єм відеопам’яті8 ГБ
Усі характеристики

Відеокарта ASUS RTX 2060 Super Rog Strix Evo - відеокарта останнього покоління, яка побудована на базі графічного ядра із мікроархітектурою Nvidia Turing. GPU цього покоління оснащені тензорними ядрами, призначення яких - забезпечувати продуктивність обчислень штучного інтелекту. Мікроархітектура Nvidia Turing дозволяє можливостям штучного інтелекту відкритися для графіки, а відповідно і для кращого досвіду віртуальних розваг, які коли-небудь бачив світ. Реалістичність, деталізація та енергоефективність відеокарт на основі графіки Nvidia Turing змушує переосмислити віртуальні розваги.

Карта має на борту 8 ГБ пам’яті GDDR6 типу. Для підключення мультимедійних пристроїв та VR-гарнітур карта обладнана набором інтерфейсів - HDMI, Type-C та DisplayPort. 

Підтримка графічних технологій останнього покоління дасть змогу користувачу отримати максимум задоволення від віртуальних розваг. Гравець зможе записувати та ділитися відео з гри, робити блискавичні скріншоти, проводити стріми за допомогою GeForce Experience.

Охолоджується компонент за допомогою вентиляторів зі спеціальною конструкцією Axial-tech (більш загнуті лопаті для зменшення опору повітря). Виготовлена карта за технологією Auto-Extreme, яка гарантує покращену надійність продукту за рахунок повністю автоматизованого процесу виробництва. А технологія Super Alloy Power II забезпечує високоякісну елементну базу і потужну систему живлення. Технологія MaxContact гарантує покращений відвід тепла від графічного чіпа завдяки двократному збільшенню площі контакту між ним і підставою кулера. 

Передбачено програмне забезпечення GPU Tweak II, надійність продукту покращена за рахунок повністю автоматизованого процесу виробництва та гарантована спеціалізованим процесом тестування. Також передбачений режим безшумної роботи вентилятора, який активується при низькому рівні навантаження та підтримується технологія FanConnect II (два роз'єми для системних вентиляторів). Ефектний вигляд карти буде забезпечуватися завдяки Aura Sync - синхронізації підсвічування з підсвічуванням інших сумісних пристроїв.

Потужність карти стане справжнім порталом у світ віртуальних розваг - вона розширить кордони можливостей і стане кращим партнером для ентузіастів і професійних геймерів.

Показати більше
Схожі моделі 6 товарів
Модель
Ціна
Виробник відеоадаптеру
Об’єм відеопам’яті
Розрядність процесора
Тип відеопам’яті
 • Виробник:ASUS
 • Код виробника:ROG-STRIX-RTX2060S-8G-EVO-GAMING
 • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
 • Серія відеокарти:GeForce RTX 2060 SUPER
 • Об’єм відеопам’яті:8 ГБ
 • Тип відеопам’яті:GDDR6
 • Частота ядра:1650 МГц
 • Частота пам'яті:14000 МГц
 • Розрядність процесора:256 bit
 • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi, USB Type-C
 • Тип охолодження:Активне
 • Кількість вентиляторів:3 шт
 • Тип роз'єму:6 plus 8 pin
 • Версія DirectX:12
 • Комплектація:BOX
Цікаво, але засновниками тайванської корпорації ASUS у 1989 році стали чотири колишні працівники тайванської ж фірми Acer. Талановиті інженери вирішили спробувати створити власну технологічну компанію, щоб повною мірою реалізувати свій науковий потенціал. Назва корпорації – це частина латинського слова Pegasus, у якого забрали перші три літери. Ідея була в тому, щоб назва нової фірми починалася з першої букви алфавіту. Спеціалісти ASUS на початку існування своєї компанії, робили ставку на сферу комп’ютерних комплектуючих, традиційно зосередившись на внутрішньому тайванському ринку. Дуже швидко керівництво компанії зрозуміло, що без щільної співпраці з могутньою Intel, перспективи подальшого розвитку вимальовуються дуже примарними. Тому інженери фірми роблять історичний крок – вони створюють... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?