Фільтр для пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum Filter (2-pack) Global

Код: 256055
0 / 5
Фільтр для пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum Filter (2-pack) Global
Фільтр для пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum Filter (2-pack) Global
0 / 5

Фільтр для робота-пилососа Xiaomi Mi MiJia Robot. У цьому роботі застосована 11-шарова система фільтрації, яка гарантує ефективний процес очищення. За допомогою фільтрів робот забезпечує не тільки чисту підлогу, а й повітря у приміщенні. 

У роботі передбачена спеціальна система фіксації фільтра із датчиком Холла. Він повідомить користувача про якісь несправності, щоб запобігти пошкодження робота-пилососа. Система спрощує заміну та встановлення фільтра, але пам'ятайте, що фільтр непотрібно мити. 

Показати більше
  • Виробник:Xiaomi
  • Код виробника:Mi Robot Vacuum Filter
  • Тип:Фільтр
  • Виробник сумісного пристрою:Xiaomi
  • Модель сумісного пристрою:MiJia Robot Vacuum Cleaner
Молодий китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?