Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)

Код: 314370
0 / 5
Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)
Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)Автомобільний освіжувач повітря Baseus Breeze fan Air з функцією очищення формальдегіду Silver (SUXUN-AWF0S)
1/6
0 / 5
Кешбек 17 грн
Тип пристроюОсвіжувач повітря
ПризначенняДля авто
КатегоріяАксесуари для автомобіля
Усі характеристики

Baseus Breeze fan Air - це автомобільний освіжувач повітря з вбудованим вентилятором. Цей невеличкий аксесуар дозволить створити приємний аромат всередині авто. Працює від акумулятора на 850 мАг. 

Особливості: 

- допоможе позбавитися неприємних запахів;
- працює від автомобільної мережі;
- створює приємну атмосферу в салоні. 

За габаритами схожий на звичайну термочашку, поставляється з USB кабелем і комплектом двох заправок. Може розміщуватися у підскляннику. Конструкція складається з 2 частин, одна з яких вентилятор. Він може використовуватися окремо, до основного корпусу приєднується за допомогою магніту. 

Для початку роботи зніміть вентилятор, встановіть ароматизуючу заправку. З'єднайте частини та увімкніть пристрій до живлення. Натисніть кнопку на корпусі та насолоджуйтеся приємним ароматом. 

Гаджет працює у двох режимах. Заправка з ароматизатором відрізняється збільшеним терміном служби (до 180 днів). Ароматизатор включає частинки активованого вугілля, які нейтралізують різкий і неприємний запах.

Очищувач абсолютно нетоксичний. Його можна використовувати в присутності дітей і вагітних жінок. Він не завдасть їм шкоди.

Показати більше
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?