Два кабелі за ціною одного
01 березня - 14 березня
Потрібно швидко «перекинути» дані, з‘єднати смарт з ноутом або планшетом, тобі у нагоді стане кабель додатковий кабель. Купуй кабель WSKEN для синхронізації та зарядки улюблених гаджетів та отримай другий в подарунок!
Ще 14 днів
Детальніше
Техніка Samsung з подарунками
15 лютого - 31 березня
Купуй улюблений ґаджет Samsung та отримуй у подарунок поповнення мобільного рахунку та знижку! Обирай вигідні покупки з КТС :)*
Ще 31 день
Детальніше
Знижка 50% на кабелі Hoco та Remax
01 березня - 14 березня
Обирай вигідні покупки в КТС! Отримай знижку 50% на кабель Hoco та Remax при покупці будь-якого зарядного пристрою чи павербанка або ж на кожен другий кабель. Додавай товар в корзину та отримай свою вигоду ;)
Ще 14 днів
Детальніше
Мегаціни на оригінальні чохли Apple
26 лютого - 31 березня
Твій iPhone заслуговує максимально стильного захисту! Одягни свій гаджет стильно! Обирай лаконічний дизайн, надійний захист від пошкоджень та забруднень з оригінальними чохлами Apple!
Ще 31 день
Детальніше
Суперціни на смартфони OPPO
15 лютого - 01 березня
Шукаєш смартфон із хорошою камерою та широкими можливостями? Зверни увагу на нові смарти від компанії OPPO. Додатково при покупці будь-якого смартфона OPPO отримуй один рік гарантійного та два роки негарантійного безкоштовного сервісу в подарунок*
Ще 1 день
Детальніше
Ремінець до Apple Watch в подарунок
26 лютого - 31 березня
Встигни скористатись суперпропозицією! Купуй Apple Watch за крутою ціною та ще й забирай в подарунок стильний ремінець ;)
Ще 31 день
Детальніше