Насадки для зубної щітки Xiaomi Soocas V1/X1/X3/X5 Pink 2 шт. (BH01P)

Код: 256608
0 / 5
Насадка для зубної щітки Xiaomi Soocare X3 Pink 2pc
Насадка для зубної щітки Xiaomi Soocare X3 Pink 2pc
0 / 5
Знижка 50% на змінні насадки при покупці розумної зубної щітки
Тип аксесуаруНасадки для зубної щітки
Усі характеристики

Змінна насадка для зубної щітки Xiaomi Soocare X3. Щетинки розміщені за певною схемою, яка дозволяє краще очищувати зуби від нальоту та каменю, при тому щетинки не гострі, а тому безпечні для ясен. 

Щетинки насадки виготовлені компанією DuPont США, вони дуже тонкі та ефективно очищують порожнину рота. Щетинки відрізняються високою щільністю посадки. Пакування насадок вакуумне та асептичне. У комплекті 2 насадки. 

Показати більше
  • Виробник:Xiaomi
  • Тип аксесуару:Насадки для зубної щітки
  • Модель сумісного пристрою:Xiaomi Soocare X3
  • Виробник сумісного пристрою:Xiaomi
  • Додаткова інформація:2 шт.
Молодий китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?